Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Uitgebreide Gevaren (Brand)verzekering
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie66515100 Brandverzekeringen
II.1.4)Korte beschrijving:
Het betreft een Uitgebreide Gevaren (Brand)verzekering op basis van een uitgebreide dekking ten behoeve van de gebouwen, bedrijfsuitrusting/inventaris, bedrijfsschade en bijzondere kosten en dergelijke van Hoogheemraadschap van Rijnland.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
uitgebreide dekking ten behoeve van de gebouwen, bedrijfsuitrusting/inventaris, bedrijfsschade en bijzondere kosten en dergelijke van Hoogheemraadschap van Rijnland.