Directive 2004/18/CE
II.1)Description
II.1.1)Intitulé attribué au contrat par le pouvoir adjudicateur:
Campagne de sensibilisation à la modernisation de l'industrie européenne.
II.1.2)Type de marché et lieu d’exécution, de livraison ou de prestationServices
Catégorie de services nº 11: Services de conseil en gestion [6] et services connexes
Lieu principal d’exécution des travaux, de livraison des fournitures ou de prestation des services: les tâches devront être exécutées dans les locaux désignés par le prestataire de services, à l'exception des locaux de l'EASME ou de la Commission européenne, si cela est demandé par le pouvoir adjudicateur. Un maximum de 13 réunions de coordination avec l'EASME et/ou la Commission européenne seront organisées à Bruxelles.
Code NUTS
II.1.4)Information sur l’accord-cadre
II.1.5)Description succincte du marché ou de l’acquisition/des acquisitions
L'EASME souhaite conclure un contrat de services en vue de:
— poursuivre, étendre et recentrer la campagne Watify,
— soutenir les régions d'Europe dans leurs efforts visant à traduire en projets concrets leurs stratégies de spécialisation intelligente dans le domaine des technologies clés génériques (TCG).
Le présent marché vise à accélérer la modernisation de l'industrie européenne afin de restaurer la compétitivité et la croissance et de libérer de nouvelles opportunités commerciales en Europe.
II.1.6)Classification CPV (vocabulaire commun pour les marchés publics)79000000 Services aux entreprises: droit, marketing, conseil, recrutement, impression et sécurité
II.2)Quantité ou étendue du marché
II.2.1)Quantité ou étendue globale:
Le montant maximal pour l'exécution de l'ensemble des tâches faisant l'objet du présent appel d'offres est estimé à 2 300 000 EUR, tous frais inclus, y compris les frais de déplacement et de séjour. Les services requis couvriront l'ensemble des États membres de l'UE.
II.2.2)Information sur les optionsOptions: non
Hemm bug li jaffettwa l-mod kif jintwerew l-URLs fl-avviżi tal-Formoli elettroniċi. Qed naħdmu biex insolvu l-problema. Sadanittant, nissuġġerixxu li tneħħi l-virgola (jew kwalunkwe karattru speċjali ieħor) li tidher fl-aħħar tal-URL. Niskużaw ruħna għall-inkonvenjenza.
Servizzi - 444390-2015
Uri l-lista b'inqas dettalji
il-Belġju-Brussell: Kampanja ta' tqajjim tal-kuxjenza għall-immodernizzar tal-industrija Ewropea
2015/S 245-444390
Avviż dwar kuntratt
Servizzi
II.1)Deskrizzjoni
II.1.1)Titlu mogħti lill-kuntratt mill-awtorità kontraenti:
Kampanja ta' tqajjim tal-kuxjenza għall-immodernizzar tal-industrija Ewropea.
II.1.2)Tip ta’ kuntratt u l-post tax-xogħlijiet, il-post tal-kunsinna jew tal-eżekuzzjoni
Kategorija tas-servizz Nru 11: Servizzi ta’ ġestjoni u konsulenza [6] u servizzi relatati
Is-sit jew il-post ewlieni tax-xogħlijiet, il-post tal-kunsinna jew tal-eżekuzzjoni: Ix-xogħlijiet għandhom jitwettqu fil-bini indikat mill-fornitur tas-servizz, bl-eċċezzjoni tal-bini tal-EASME jew tal-Kummissjoni Ewropea meta mitlubin mill-awtorità li qiegħda toħroġ il-kuntratt. Mhux iżjed minn 13-il laqgħa ta' koordinazzjoni mal-EASME u/jew il-Kummissjoni Ewropea se jsiru fi Brussell.
Kodiċi NUTS
II.1.4)Informazzjoni dwar qafas ta' ftehim
II.1.5)Deskrizzjoni qasira tal-kuntratt jew tax-xiri
L-EASME tixtieq tidħol f'kuntratt ta' servizz sabiex:
— tkompli, tespandi u tiffoka mill-ġdid fuq il-kampanja Watify,
— tappoġġja r-reġjuni tal-Ewropa fit-traduzzjoni tal-istrateġiji ta' speċjalizzazzjoni intelliġenti tagħhom fil-qasam tat-teknoloġiji ewlenin li jippermettu (KET) fi proġetti konkreti.
Dan il-kuntratt jimmira li jħaffef il-modernizzazzjoni tal-industrija Ewropea sabiex tirrestawra l-kompetittività u t-tkabbir u tiskatta opportunitajiet ġodda tan-negozju fl-Ewropa.
II.1.6)Vokabularju komuni dwar l-akkwisti (CPV)
79000000 Servizzi ta' negozju: Liġi, kummerċjalizzazzjoni, konsulenza, reklutaġġ, stampar u sigurtà
II.2)Kwantità jew ambitu tal-kuntratt
II.2.1)Il-kwantità jew l-ambitu totali:
L-istima tal-ammont massimu għat-twettiq tax-xogħlijiet kollha msemmija f'din is-sejħa għall-offerti huwa ta' EUR 2 300 000 inklużi l-miżati u l-ispejjeż kollha, inklużi l-ispejjeż tal-ivvjaġġar u għall-għajxien. Is-servizzi li jridu jkunu kkunsinjati se jkopru l-Istati Membri kollha tal-UE.
II.2.2)Informazzjoni dwar l-għażliet
Għażliet: le