Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
„Sukcesivna dobava prehrambnega blaga (konvencionalna in ekološka živila)“.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie15800000 Diverse voedingsmiddelen
II.1.4)Korte beschrijving:
Sukcesivna dobava živil po sklopih.