Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Výsledky zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Dodávka nábytku pro prostory pro společenská setkání a stravování a poskytování souvisejících služeb
Spisové číslo: OIB.02/PO/2018/058/785
II.1.2)Hlavní kód CPV39100000 Nábytek
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem této zakázky je uzavření smlouvy na: dodávku nábytku pro prostory pro společenská setkání a stravování a poskytování souvisejících služeb.
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Dodávka nábytku pro prostory pro společenská setkání a stravování a poskytování souvisejících služeb.
Fournitures - 444717-2019
Belgique-Bruxelles: Fourniture de mobiliers pour espaces de convivialité et de restauration et de services associés
2019/S 183-444717
Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Fournitures
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Fourniture de mobiliers pour espaces de convivialité et de restauration et de services associés
Numéro de référence: OIB.02/PO/2018/058/785
II.1.2)Code CPV principal
39100000 Mobilier
II.1.4)Description succincte:
L'objet du présent marché est d'établir un contrat pour: fourniture de mobiliers pour espaces de convivialité et de restauration et de services associés.
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Fourniture de mobiliers pour espaces de convivialité et de restauration et de services associés.