Roboty budowlane - 444821-2019
Submission deadline has been amended by:  465561-2019
Polska-Katowice: Roboty budowlane
2019/S 183-444821
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wykonanie ogrodzenia autostrady A1 węzeł Rząsawa – węzeł Blachownia wraz z włączeniem autostrady A1 do drogi krajowej DK1 na węźle Rząsawa
Numer referencyjny: O.KA.D-3.2412.63.2019
II.1.2)Główny kod CPV
45000000 Roboty budowlane
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie ogrodzenia autostrady A1 od węzła Rząsawa do węzła Blachownia dla potrzeb udrożnienia autostrady A1 z włączeniem jej do drogi DK1 na węźle Rząsawa. Zamówienie będzie realizowane w formule „Buduj”.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
45233140 Roboty drogowe
45233292 Instalowanie urządzeń ochronnych
45113000 Roboty na placu budowy
45233100 Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
45220000 Roboty inżynieryjne i budowlane
II.2.4)Opis zamówienia:
Zakres przedmiotu zamówienia, obejmuje wykonanie ogrodzenia autostrady A1 dla potrzeb udrożnienia ruchu na autostradzie A1 z włączeniem jej do drogi krajowej DK1 na węźle Rząsawa.
Zakres obejmuje min.
— ogrodzenia dróg i zbiorników w tym furtki, bramy,
— ogrodzenia naprowadzające,
— roboty przygotowawcze i makroniwelacja terenu.