Predhodno informativno obvestilo
To obvestilo je samo za predhodno obveščanje
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Nakup super-računalniškega sistema HP Petascale, imenovanega EUROHPC VEGA
Referenčna številka dokumenta: JN01/2019-PO
II.1.2)Glavna koda CPV30211100 Super računalnik
II.1.4)Kratek opis:
To javno naročilo je namenjeno pridobitvi sodobnega super-računalniškega sistema HP Petascale, imenovanega EUROHPC VEGA. Sistem je kombinacija najsodobnejših, visoko zmogljivih računalniških, omrežnih in pomnilniških komponent, skupaj s programskimi rešitvami, potrebnimi za učinkovito in dosledno delovanje.
Ocenjena vrednost naročila je 16,5 milijona EUR brez DDV.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednostVrednost brez DDV: 16 500 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV30211100 Super računalnik
II.2.4)Opis javnega naročila:
Več informacij je na voljo na https://www.hpc-rivr.si/novice/, kjer je na voljo dokument Opis infrastruktura HPC RIVR z dvema prilogama (tlorisa predvidene postavitve). Vsi objavljeni dokumenti so zgolj informativne narave ter predstavljajo delovna gradiva, ki se lahko do objave javnega naročila še spreminjajo in dopolnjujejo. Navedeno predstavlja vse informacije, ki jih ima naročnik v tem trenutku na voljo. Naročnik si pridržuje možnost da naročila ne objavi ali da objavi naročilo, katerega vsebina se bo razlikovala od predhodno objavljenih dokumentov.