Un bug sta incidendo sulla visualizzazione degli URL negli avvisi dei formulari elettronici. Stiamo lavorando per risolvere il problema. Nel frattempo, suggeriamo di eliminare la virgola (o qualsiasi altro carattere speciale) che compare alla fine dell'URL. Ci scusiamo per l'inconveniente.
Servizi - 445511-2020
Belgium-Brussels: Expertise on Regulatory and Policy Issues in Women's Rights and Gender Equality
2020/S 185-445511
Contract notice
Services
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Expertise on Regulatory and Policy Issues in Women's Rights and Gender Equality
Reference number: IP/C/FEMM/FWC/2020-069
II.1.2)Main CPV code
79110000 Legal advisory and representation services - RD11
II.1.4)Short description:
The framework contract covers the provision of independent expert advice on a variety of current and emerging issues in the field of women's rights and gender equality.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 1 500 000.00 EUR
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
The planned framework service contract is intended to support the work of the Committee on Women’s Rights and Gender Equality (FEMM) in its areas of competence. Expertise shall be provided in the form of research papers of varying length, delivered upon ad-hoc requests within a limited and defined time frame. In addition to research papers, the framework service contract would also cover associated services such as attendance at Committee meetings and presentations by lead experts, or the support of workshops as appropriate. The contractor bears sole scientific responsibility for the results of the delivered services.
It is generally accepted, that the overall objective of gender equality is a society in which women and men enjoy the same opportunities, rights and obligations in all spheres of life. To this end, the EU is playing its part in promoting prosperity for all through its legislative and non-legislative initiatives.
Violence against women and girls is an important theme in the work of the FEMM Committee.
In order to evaluate the impact of the convention on preventing and combating violence against women and domestic violence (Istanbul Convention) and other gender-related agreements and protocols on national legislation of the member states, the tenderer is expected to have legal knowledge and expertise, both at a micro and a macro-economic level as well as in social and political science, so as to be able to provide high quality research products with a gender equality and/or women's rights perspective. This includes knowledge of all relevant legal provisions as well as access to all relevant data and statistics at national and EU level. The tenderer’s expertise and knowledge should also extend into the field of sociology and the application of methods of gender mainstreaming, gender budgeting and gender impact assessments.
The subjects of the deliverables for FEMM are related to the relevant provisions of the CEDAW, the BPfA, the EU's gender equality policies and laws, the domains of EIGE's GEI, and the EU’s external gender equality policy documents. Consequently, deliverables will include assessments from a legal, economic, social, sociological and political science perspective of the implementation of gender equality policies and laws of the EU and/or Member States, as well as assessments of the effects of the EU’s women’s rights and gender equality policies in third countries.
In the next EU budget (2021-2027), gender equality related projects will be supported and funded through a number of EU programmes.
Against this background, the framework service contract aims to gain access to high-quality knowledge and expertise for the FEMM Committee on all matters related to FEMM’s competences and activities in the field of women’s rights and gender equality, including but not limited to:
• EU and national law concerning women’s rights and gender equality;
• measures to promote the advancement of women, and objectives for strategic engagement for gender equality;
• women and men in political and economic decision-making, and EU actions to promote equality in decision-making;
• women's participation in the labour market, the gender pay gap, EU rights with regard to the work-life balance, EU action to promote and improve the work-life balance;
• actions to eliminate gender-based violence in the EU, funding and support for awareness campaigns;
• EU actions and measures to fight pay discrimination and improve pay and pension equality;
• sustainable development goals, EU partners, the EU’s external relations, international cooperation, development cooperation and development aid from a women’s rights and gender equality perspective.
The tenderer or his/her team should be able to address the specific questions and issues raised in relation to a requested deliverable using a multidisciplinary approach which ensures that no dimension or aspect inherent to the subject of the deliverable is neglected.
Paslaugos - 445511-2020
Belgija-Briuselis: Reguliavimo ir politikos srities kompetencija, susijusi su moterų teisėmis ir lyčių lygybe
Skelbimas apie pirkimą
Paslaugos
Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Reguliavimo ir politikos srities kompetencija, susijusi su moterų teisėmis ir lyčių lygybe
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
79110000 Teisinio konsultavimo ir atstovavimo paslaugos - RD11
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Preliminarioji sutartis apima nepriklausomo eksperto konsultacijų teikimą įvairiais esamais ir kylančiais klausimais moterų teisių ir lyčių lygybės srityse.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
Vertė be PVM: 1 500 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Planuojama preliminariąja paslaugų pirkimo sutartimi ketinama remti Moterų teisių ir lyčių lygybės komiteto (FEMM) darbą jo kompetencijos srityse. Kompetencija bus teikiama įvairaus dydžio tyrimų dokumentuose, jie turi būti pateikti gavus ad hoc prašymus per ribotą ir nustatytą laikotarpį. Be tyrimų dokumentų, preliminarioji paslaugų pirkimo sutartis taip pat apims tokias susijusias paslaugas, kaip dalyvavimas Komiteto posėdžiuose ir vadovaujančių ekspertų pristatymuose arba atitinkama seminarų parama. Rangovai yra vieninteliai prisiimantys mokslinę atsakomybę už suteiktų paslaugų rezultatus.
Bendrai priimta, kad bendrasis lyčių lygybės tikslas yra visuomenė, kurioje moterys ir vyrai turi vienodas galimybes, teises ir įsipareigojimus visose gyvenimo sferos. Šiuo tikslu ES atlieka savo pareigą skatindama visų klestėjimą, teikdama teises ir ne teisines iniciatyvas.
Smurtas prieš moteris ir merginas yra svarbi FEMM komiteto darbo tema.
Siekiant įvertinti konvencijos dėl smurto prieš moteris ir smurto šeimoje prevencijos bei kovos su juo (Stambulo konvencija) ir kitų su lytimi susijusių susitarimų bei protokolų, susijusių su nacionaliniais valstybių narių teisės aktais, poveikį, tikimasi, kad konkurso dalyvis turės teisinių, mikroekonomikos ir makroekonomikos žinių ir kompetencijos, taip pat socialinių ir politikos mokslų kompetencijos, kad galėtų atlikti kokybiškus lyčių lygybės ir (arba) moterų teisių srities tyrimus. Įskaitant visų atitinkamų teisės nuostatų žinias ir prieigą prie visų duomenų ir statistikos nacionaliniu ir ES lygiu. Konkurso dalyvis taip pat turi turėti kompetencijos ir žinių sociologijos srityje ir žinoti, kaip taikyti lyčių aspekto integravimo, biudžeto sudarymo atsižvelgiant į lyčių aspektą ir lyčių aspekto poveikio vertinimo metodus.
Rezultatų, teikiamų FEMM, temos yra susijusios su Moterų diskriminacijos panaikinimo komiteto (CEDAW), Pekino veiksmų platformos, ES lyčių lygybės politikos ir įstatymų atitinkamomis nuostatomis, EIGE GEI sritimis ir ES išoriniais lyčių lygybės politikos dokumentais. Todėl rezultatai turi apimti ES ir (arba) valstybių narių lyčių lygybės politikos ir įstatymų vertinimą teisiniu, ekonominiu, socialiniu, sociologiniu ir politikos mokslų požiūriu, taip pat ES moterų teisių ir lyčių lygybės politikos poveikio vertinimą trečiosiose šalyse.
Kitame ES biudžete (2021–2027 m.) su lyčių lygybe susiję projektai bus remiami ir finansuojami daugeliu įvairių ES programų.
Atsižvelgiant į tai, preliminariąja sutartimi FEMM komitetas siekia gauti itin kokybiškas žinias ir kompetenciją visais klausimais, susijusiais su FEMM kompetencijomis ir veikla moterų teisių ir lyčių lygybės srityse, įskaitant, bet neapsiribojant:
• ES ir nacionalinė teisė, susijusi su moterų teisėmis ir lyčių lygybe;
• moterų pažangą skatinančios priemonės, ir strateginio įsitraukimo siekiant lyčių lygybės tikslai;
• moterys ir vyrai, dalyvaujantys priimant politinius ir ekonominius sprendimus, ir ES veiksmai, kuriais skatinama lygybė priimant sprendimus;
• moterų dalyvavimas darbo rinkoje, vyrų ir moterų darbo užmokesčio skirtumas, ES teisės, susijusios su profesinio ir asmeninio gyvenimo pusiausvyra, ES veiksmai, siekiant skatinti ir gerinti profesinio ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą;
• veiksmai, kuriais ES siekiama eliminuoti smurtą dėl lyties, finansavimas ir parama rengiant informacines kampanijas;
• ES veiksmai ir priemonės, skirtos kovoti su diskriminacija darbo užmokesčio srityje ir siekti vienodo užmokesčio ir pensijų;
• darnaus vystymosi tikslai, ES partneriai, ES išorės santykiai, vidinis bendradarbiavimas, vystomasis bendradarbiavimas ir parama vystymuisi moterų teisių ir lyčių lygybės srityje.
Konkurso dalyvis arba jo (jos) darbo grupė turi gebėti spręsti konkrečius klausimus ir problemas, susijusias su laukiamais rezultatais, naudojant daugiadalykį metodą, užtikrinantį, kad joks aspektas, susijęs su rezultatų tema, nebus praleistas.