Обявление за възложена поръчка
Директива 2004/18/ЕО
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Описание
II.1.1)Заглавие на поръчката
„Доставка на лекарствени продукти за лечение на хематологични заболявания и терминална бъбречна недостатъчност на хемодиализа в Многопрофилна болница за активно лечение „Проф. Д-р Стоян Киркович“ АД.
II.1.2)Вид на поръчката и място на изпълнение на строителството, място на доставката или място на предоставяне на услугитеДоставки
Покупка
Основна площадка или място на изпълнение на строителството, място на доставката или място на предоставяне на услугите: Мястото за изпълнение на поръчката е Болнична аптека при Многопрофилна болница за активно лечение „Проф. Д-р Ст. Киркович“ АД гр. Стара Загора.
код NUTS BG344 Stara Zagora
II.1.4)Кратко описание на поръчката или покупката/ите
Касае се за: Доставка на лекарствени продукти за лечение на хематологични заболявания и терминална бъбречна недостатъчност на хемодиализа в Многопрофилна болница за активно лечение „Проф. Д-р Стоян Киркович“ АД.
II.1.5)Oбщ терминологичен речник (CPV)33600000 Фармацевтични продукти
II.1.6)Информация относно Споразумението за държавни поръчки (GPA)Поръчката попада в обхвата на Споразумението за държавни поръчки (GPA): не
II.2)Обща крайна стойност на поръчката/ите
II.2.1)Обща крайна стойност на поръчката/ите Стойност: 1 238 145,66 BGN
Без да се включва ДДС
Раздел ІV: Процедура