Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на Национална агенция за приходите в 2 обособени позиции
II.1.2)Основен CPV код90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на поръчката включва извършване на услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на офис Ловеч при ТД на НАП Велико Търново и офис Кърджали при ТД на НАП Пловдив съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-28/21.12.2017 г. с предмет „Услуги по почистване, щадящи околната среда“.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на офис Кърджали при ТД на НАП Пловдив
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предметът на поръчката включва извършване на услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на офис Кърджали при ТД на НАП Пловдив съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-28/21.12.2017 г. с предмет „Услуги по почистване, щадящи околната среда“. Поръчката е със срок на изпълнение от датата на сключването на договора по обособена позиция 1 до 31.12.2019 г. или преди тази дата след получаване на писмено уведомяване от възложителя или до достигане на максимално допустимата стойност на договора в размер на 14 166,67 BGN без ДДС. В рамките на поръчката дейностите по почистване ще бъдат изпълнявани ежедневно, ежеседмично и периодично по заявка на възложителя.
Услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на офис Ловеч при ТД на НАП Велико Търново
Обособена позиция №: 2
Предметът на поръчката включва извършване на услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на офис Ловеч при ТД на НАП Велико Търново съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-28/21.12.2017 г. с предмет „Услуги по почистване, щадящи околната среда“. Поръчката е със срок на изпълнение от датата на сключването на договора по обособена позиция 2 до 31.12.2019 г. или преди тази дата след получаване на писмено уведомяване от възложителя или до достигане на максимално допустимата стойност на договора в размер на 34 000,00 BGN без ДДС. В рамките на поръчката дейностите по почистване ще бъдат изпълнявани ежедневно, ежеседмично и периодично по заявка на възложителя.