Ungarn-Budapest: Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
2020/S 020-044622
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
II.1.4)Kurze Beschreibung:
„Keretmegállapodás a Nemzeti Kommunikációs Hivatalról és a kormányzati kommunikációs beszerzések központosított közbeszerzési rendszeréről szóló 247/2014. (X. 1.) Korm. rendelet hatálya alá tartozó vagy ahhoz önként csatlakozó szervezetek számára, a rendeletben szabályozott kommunikációs tárgyú feladatokhoz kapcsolódó szolgáltatások ellátására”
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79342200 Reklamedienste
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Európa jövőjét érintő nemzetközi és hazai színtéren történő kormányzati kommunikációval kapcsolatos feladatok ellátása 11., valamint az állampolgárok életét kiemelten érintő kormányzati döntésekkel kapcsolatos feladatok ellátása 19.”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 11 811 023 622 Ft + áfa, azaz nettó Tizenegymilliárd-nyolcszáztizenegymillió-huszonháromezer-hatszázhuszonkettő forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, azaz nettó 3 543 307 087 Ft + áfa, azaz nettó Hárommilliárd-ötszáznegyvenhárommillió-háromszázhétezer-nyolcvanhét forint opció.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
EMMI - Családbarát kampány 2020
Los-Nr.: 2
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Családbarát Magyarország országos programsorozat és kommunikációs kampány 2020” komplex kommunikációs és rendezvényszervezési feladatainak ellátása az Emberi Erőforrások Minisztériuma részére - II. ütem
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb 1 474 803 150,- Ft + Áfa, azaz egymilliárd-négyszázhetvennégymillió-nyolcszázháromezer- százötven forint. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 1 %-a, nettó 14 748 031 Ft + Áfa, azaz tizennégymillió -hétszáznegyvennyolcezer-harmincegy forint opció.
Magyarország-Budapest: Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
II.1.2)Fő CPV-kód79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
II.2.1)Elnevezés:
Rész száma: 2