Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
KONSULTACINĖS PASLAUGOS, SUSIJUSIOS SU IGNALINOS ATOMINĖS ELEKTRINĖS REAKTORIŲ ŠACHTŲ SISTEMŲ IŠMONTAVIMU
II.1.2)Main CPV code71350000 Engineering-related scientific and technical services
II.1.4)Short description:
Konsultacinės paslaugos, susijusios su Ignalinos atominės elektrinės reaktorių šachtų išmontavimu .
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)71350000 Engineering-related scientific and technical services
71310000 Consultative engineering and construction services
72224000 Project management consultancy services
II.2.4)Description of the procurement:
Perkančioji organizacija perka paslaugas, kurios preliminariai apima:
(a) Projekto valdymo konsultacines paslaugas;
(b) Sutarčių valdymo konsultacines paslaugas;
(c) Technines-inžinerines konsultacines paslaugas.
Perkančioji organizacija planuoja sudaryti vieną ar kelias pagrindines sutartis dėl kiekvienos iš nurodytų paslaugų rūšių atskirai ir/arba dėl kelių paslaugų rūšių kartu pasirinktinai.
Įsigytų paslaugų apimtis priklausys nuo faktinio perkančiosios organizacijos poreikio, kai:
• Minimali perkamų "in situ" paslaugų apimtis, kurią perkančioji organizacija planuoja įsigyti, sudaro 1000 žmogaus darbo dienų.
• Nuotolinių paslaugų perkančioji organizacija galės įsigyti tiek, kol "in situ" ir nuotolinių paslaugų bendra vertė neviršys preliminariosios sutarties kainos.