Služby - 446333-2021
Submission deadline has been amended by:  531303-2021
Slovensko-Bratislava: Digitálne mapovanie
2021/S 171-446333
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Služby
Právny základ:
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Zameranie plôch zelene na území Hlavného mesta SR Bratislavy
Referenčné číslo: MAGS OVO 59725/2021
II.1.2)Hlavný kód CPV
71354100 Digitálne mapovanie
II.1.4)Stručný opis:
Predmet zákazky je mapovanie plôch zelene, ktoré sú súčasťou verejných priestranstiev bez ohľadu na vlastnícke vzťahy (v zmysle zákona č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších predpisov Verejným priestranstvom je ulica, námestie, park, trhovisko a iný priestor prístupný verejnosti bez obmedzenia, ktorý bez ohľadu na vlastnícke vzťahy slúži na všeobecné užívanie) a vymedzené areály vo vlastníctve, alebo správe obstarávateľa.
Podrobné informácie o predmete zákazky sa nachádzajú v prílohe č. 6 súťažných podkladov.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 286 333.33 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: áno
Ponuky možno predkladať na všetky časti
II.2)Opis
II.2.1)Názov:
1 časť: Okres Bratislava I+III+IV
Časť č.: 1
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
II.2.4)Opis obstarávania:
Predmet zákazky je mapovanie plôch zelene, ktoré sú súčasťou verejných priestranstiev bez ohľadu na vlastnícke vzťahy pre Okres Bratislava I+III+IV.
Predbežný odhad celkovej výmery plôch zelene na mieste plnenia je približne 1000 (slovom tisíc) ha.
Pre časť 1, t.j. územie okresov Bratislava I., Bratislava III., Bratislava IV je výmera približne 500 (slovom päťsto) ha.
2. časť: Okres Bratislava II+V
Časť č.: 2
Predmet zákazky je mapovanie plôch zelene, ktoré sú súčasťou verejných priestranstiev bez ohľadu na vlastnícke vzťahy pre Okres Bratislava II+V
Pre časť.2, t.j. územie okresov Bratislava II. a Bratislava V. je výmera približne 500 (slovom päťsto) ha.