Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Dienstleistungen - 446596-2021
Ungarn-Budapest: Planungsleistungen im Bauwesen
2021/S 171-446596
Bekanntmachung vergebener Aufträge
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Hatvan északi elkerülő út tervezése
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000646682021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Hatvan északi elkerülő út megvalósítása (előkészítés), tanulmánytervének, KBHV és KHT elkészítése, valamint környezetvédelmi engedély megszerzése.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
71356400 Technische Planungsleistungen
90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
- cca. 4 km új nyomvonalon vezetett 2x1 sávos főút tervezése csomópontokkal (várhatóan 2 csomópont kialakítása)
- tervezői támogatási feladatok ellátása
- legalább 2 alternatív nyomvonal tervezése és vizsgálata
- Natura2000 hatásvizsgálat készítése
- Közúti biztonsági hatásvizsgálat (KBHV)
- forgalmi modellezés nyomvonalváltozatonként
- 2001. évi LXIV. KöTv szerinti előzetes régészeti dokumentáció (ÉRD) I. fázisa minden nyomvonalváltozatra
- költség-haszon vizsgálat elkészítése minden nyomvonalváltozatra
- talajvíz érzékeny területek miatti műszaki javaslat elkészítése ennek kezelésére
- közműkiváltások tervezése tanulmányterv szinten
- 314/2005 (XII.25.) Korm. rendelet szerinti vizsgálat lefolytatása, részvétel az eljárásban, előzetes határozat megszerzése
- településrendezési tervek módosítása
- kapcsolódó beruházásokkal az összhang vizsgálata, és megteremtése
- környezetvédelmi engedély megszerzése