Obavijest o dodjeli ugovora
Rezultati postupka nabave
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Izgradnja i opremanje reciklažnog dvorišta Herešin
Referentni broj: 18/19 JN-VV
II.1.2)Glavna CPV oznaka45213270 Građevinski radovi na postrojenjima za reciklažu
II.1.4)Kratak opis:
Građevinski radovi obuhvaćaju izgradnju asfaltiranih površina reciklažnog dvorišta, izgradnju armirano betonske površine za smještaj većih (rolo) kontejnera, montažu objekta za zaposlene, i ostale radove. Oprema za reciklažno dvorište obuhvaća nabavu, dobavu i ugradnju većih (rolo) kontejnera, spremnika za otpadna ulja, motorna ulja, kontejnera za problematični otpad iz domaćinstva, onečišćenu ambalažu, stare akumulatore, baterije, otpadne tonere, fluorescentne cijevi i štedne žarulje, police za otapala, kiseline i lužine i ostalu opremu.
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Izvođenje radova izgradnje reciklažnog dvorišta Herešin
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a45213270 Građevinski radovi na postrojenjima za reciklažu
II.2.4)Opis nabave:
Građevinski radovi obuhvaćaju izgradnju asfaltiranih površina reciklažnog dvorišta, izgradnju armirano betonske površine za smještaj većih (rolo) kontejnera, montažu objekta za zaposlene, izgradnju nadstrešnice, montažu kolne (cestovne) vage, izgradnju ograde oko reciklažnog dvorišta, izgradnju sustava vodoopskrbe i odvodnje sa separatorom ulja i masti, izvođenje elektrotehničkih radova i sustava javne rasvjete te uređenje zelenih površina.
Oprema i opremanje reciklažnog dvorišta Herešin
Grupa br.: 2
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a42914000 Oprema za reciklažu
Oprema za reciklažno dvorište obuhvaća nabavu, dobavu i ugradnju većih (rolo) kontejnera, spremnika za otpadna ulja, motorna ulja, kontejnera za problematični otpad iz domaćinstva, onečišćenu ambalažu, stare akumulatore, baterije, otpadne tonere, fluorescentne cijevi i štedne žarulje, police za otapala, kiseline i lužine, police za pesticide, boje, ljepila i smole, ormar za skladištenje kemikalija, nabavu, dobavu i ugradnju ploča s nazivom otpada i ključnim brojem otpada, ploča na ulazu s natpisom, viličar za manipulaciju kontejnera, ručni paletni viličar, poluautomatska preša balirka s transporterom, univerzalna drobilica, vatrogasni aparati te sustav video nadzora.