Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
FIN EA Contant geld en vervoer van contant geld voor het Rijk
Reference number: 201865004.015.010
II.1.2)Main CPV code66110000 Banking services
II.1.4)Short description:
Eén Rijksbrede overeenkomst op het gebied van contant geld en vervoer van contant geld ter vervanging van de huidige Rijksbrede overeenkomst aangaande levering van contant geld en ter vervanging van de huidige losse waardevervoer overeenkomsten van meerdere Rijksonderdelen.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)18512100 Coins
22430000 Banknotes
60000000 Transport services (excl. Waste transport)
66180000 Foreign exchange services
II.2.4)Description of the procurement:
Het verwerven van een Rijksbrede overeenkomst voor levering van onderstaande dienstverlening aan de Deelnemers voor een periode van maximaal 4 jaar vanaf 1 november 2021:
• Contant betalingsverkeer, bestaande uit;
o Opname en afstorten van contant geld in Nederland (inc. luchthaven Schiphol en luchthaven Eindhoven) en zowel in euro’s als in andere valuta en zowel munten als biljetten;
o Spoedopnames (ook van grote bedragen).
• Vervoer van contant geld door middel van waardetransport, door heel Nederland.