Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Levering, installatie, beheer en onderhoud ANPR-systeem
Reference number: 1-D-26461-21
II.1.2)Main CPV code34923000 Road traffic-control equipment
II.1.4)Short description:
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)34923000 Road traffic-control equipment
II.2.4)Description of the procurement:
Deze opdracht ziet op levering, plaatsing, installatie, aansluiting en het beheren en onderhouden van het ANPR-systeem, zowel van bestaande handhavingsgebieden als ook nieuwe gebieden. Het ANPR-systeem is bedoeld om passagegegevens van motorvoertuigen in te winnen en door te geven aan de gemeente Rotterdam. De gemeente Rotterdam gebruikt deze gegevens primair om gebieden met voertuigrestricties te handhaven. Secundair worden de gegevens gebruikt voor monitoringsdoeleinden.