Sociale en andere specifieke diensten – overheidsopdrachten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
CBG041.62698 Regulier Onderhoud Hygiëne
Referentienummer: CBG041.62698
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Regulier Onderhoud Hygiëne, zoals het verwijderen van zwerfafval en legen van afvalbakken
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Verwijderen zwerfafval 556.713 are
Legen afvalbakken 9.256 st
Schoonmaken meubilair 320 st
Schoonmaken toiletgebouw 234 st
Schoonmaken bebording 636 st
Schoonmaken bruggen/vlonders 8.651 m2