II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Доставка на униформено облекло
II.1.2)Code CPV principal18222000 Vêtements de fonction
II.1.4)Description succincte:
„Доставка на униформено облекло”- разделена в четири обособени позици:
Обособена позиция 1: “Доставка на панталони и поли”;
Обособена позиция 2: “Доставка на връхно облекло”.
Обособена позиция 3: “Доставка на униформени ризи“
Обособена позиция 4: “Доставка на пуловери”.
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 471 549.82 BGN
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour tous les lots
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Доставка на панталони и поли
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)18234000 Pantalons
II.2.4)Description des prestations:
Доставка на панталони и поли:
Униформените облекла -панталони и поли да бъдат произведени само за Възложителя. Номерацията и размерите ще бъде уточнена/и от Изпълнителя за всеки работещ, след вземане на мярка по еталон. Еталоните за уточняване на номерацията на изделията да са с размери съгласно българската номерация:
За мъжките облекла: от №48 до №64 вкл.;
За дамските облекла: от №42 до №64 вкл.,
Еталоните да съответстват на техническата спецификация.
Количеството е за 2 години и е както следва:
1.Мъжки панталон - летен -1150бр.;
2.Мъжки панталон - зимен-1150бр.;
3.Дамска пола - лятна-400бр.;
4.Дамски панталон - летен-400бр.;
5.Дамска пола - зимна-400бр.;
6.Дамски панталон - зимен-400бр.
мъжки панталон летен /цвят тъмно син /;
дамски панталон летен /цвят тъмно син /;
дамска пола лятна /цвят тъмно син /;
Доставка на връхно облекло
Lot nº: 2
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)18213000 Coupe-vent
Доставка на връхно облекло, както следва:
-Якето е функционална многосезонна връхна дреха с елегантен дизайн и е предназначена да защитава тялото от студ, вятър, прах и вода.
Якето е изпълнено в тъмносин цвят. Изработена е от лицева дишаща тъкан с мембрана и неподвижен полиестерен хастар.
Якето се изработва в свободен прав силует, и е с висока права яка закрит тип, която може да става и легнала. Закопчаването на якето е отпред с метален цип, покрит с допълнителна платка (канон) с три броя тик-так копчета. Отзад на яката да има цип, предназначен за качулка от лицев плат. Качулката има цип за сваляне и поставяне. и е с удължение отпред, закопчаващо се с велкро; възможност за регулиране на размера посредством шнур и стопери. Ръкава е прикачен, едношевен, завършващ с маншет с ластик. В горната предна част на якето (под ръкавната извивка) има поставен вентлационен отвор с мрежа (капса) с вътрешен диаметър минимум 9 мм. Джобовете са: един вътрешен джоб на хастара с велкро, един външен горен в ляво с капак закопчаващ се с копче тик-так и два долни прорязани с цип, покрит с филетка укрепена с понт.Якето има платка отпред и на гърба. На гърба от двете страни под платката има плохи , осигуряващи свобода на движенията.Подгъва е прав с ластичен шнур и двоен стопер за пристягане от двете страни.Към якето има сваляща се топла подплата, двойно капитонирана (10/10 см) с полиестерана вата минимум 150 гр./м². Ватата се прикачва към якето с цип отпред, три копчета с ластични гайки на тила и по едно на ръкавите.Якето е многофункционална връхна дреха за целогодишна употреба:
- при лоши атмосферни условия;
- в температурен диапазон от + 20° С до - 20° С;
- при вятър над 3 m/s;
- при проливен дъжд или мокър сняг.
При работа на открито и в лоши атмосферни условия, свалящата се топла подплата осигурява добра термоизолация.Основно изискване към лицевата тъкан за изработване на шубата е да бъде с мембрана и "дишаща” - водонепроницаема и недопускаща запарване на тялото при активно движение. На връхното облекло на горният ляв джоб да бъде поставен фирмен знак/лого и наименованието на Възложителя.
Количествата са както следва:
1.Мъжко яке с качулка- лятно/зимно - 750 бр.;
2.Дамскo яке с качулка- лятно/зимно - 250 бр.;
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 3
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)18332000 Chemises
Доставка на ризи, както следва:
Спецификацията е както следва :
риза- мъжка с къс ръкав /цвят светло син ;
риза- дамска с къс ръкав /цвят светло син /;
риза- мъжка с дълъг ръкав /цвят светло син ;
риза- дамска с дълъг ръкав /цвят светло син /;
Количествен състав: Памук/ Полиестер 80%-90%/10%-20%.
1.Мъжка риза -с къс ръкав - 1150бр.;
2.Мъжка риза - с дълъг ръкав-1150бр.;
3.Дамска риза с къс ръкав-400бр.
4.Дамска риза с дълъг ръкав-400бр.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 4
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)18235100 Pull-overs
Доставка на пуловери, както следва:
1. Количествен състав- Памук 100%,
1.Мъжки пуловер шпиц, 100% памук, цвят тъмнo син с размери S/M/L/XL/XXL/XXXL - 750 бр.,
2.Мъжки пуловер шпиц, 100% памук, цвят тъмнo син с размери 4XL - 45бр.;
3.Мъжки пуловер шпиц, 100% памук, цвят тъмнo син с размери 5XL-12бр.;
4.Мъжки пуловер шпиц, 100% памук, цвят тъмнo син с размери 6XL-12бр.,
5.Дамски пуловер, шпиц, 100% памук, тъмнo син с размери S/M/L/XL/XXL/XXXL 200 бр.