Išankstinis informacinis skelbimas
Šis skelbimas yra tik dėl išankstinės informacijos
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79342300 Su klientais susijusios paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Rovaniemen koulutuskuntayhtymä REDUn ylläpitämä Santasport Lapin urheiluopisto suunnittelee kilpailuttavansa liikunta- ja urheilutilojen ja vastaanottotilojen asiakaspalvelut, myyntipalvelut ja valvontapalvelut sekä muut liitännäiset palvelut.
Tämä ilmoitus on ennakkotietoilmoitus markkinavuoropuhelua varten. Tällä ilmoituksella ei pyydetä tarjouksia tai osallistumishakemuksia.
Kaikki tässä ennakkoilmoituksessa kerrotut tiedot ovat alustavia.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)79992000 Priėmimo paslaugos
79714000 Stebėjimo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: II.2.14)Papildoma informacija