A megkötött keretmegállapodások azonosítói: 1. rész: DKM01MTEL21; 2. rész: DKM02MTEL21
A 44/2015. (XI. 2.) MvM rendelet 18.§ szerint:
a) Az eljárás mindkét ajánlati részben eredményes és a szerződéskötésekre sor került.
b) és c) Ajánlattevők neve, címe, adószáma (nyertes ajánlattevők):
2. (közös) ajánlattevő: R+R Periféria Kft. 1106 Budapest, Fehér Út 10. 12. ép. 12221402242 / Gloster Infokommunikációs Nyrt. 2142 Nagytarcsa, Csonka János Utca 1/A A/2. ép. 27294260213 / Euro-Profil Rendszerház Kft. 1173 Budapest, Határhalom Utca 4. 13936570242 / Legalitlab Kft. 6722 Szeged, Guttenberg Utca 5. 2. em. 3. 26226912206 / Xcopy Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. 1103 Budapest, Gyömrői Út 86. 10900750242
2. ajánlattevő: DTK International Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. 1139 Budapest, Gömb Utca 22. fszt. 4. 23696378241
2. rész:
Nyertes ajánlattevők:
5. (közös) ajánlattevő: T-Systems Magyarország Zrt. 1097 Budapest, Könyves Kálmán Körút 36. 12928099244 / Magyar Telekom Távközlési Nyrt. 1097 Budapest, Könyves Kálmán Körút 36. 10773381244 / 4iG Nyrt. 1037 Budapest, Montevideo Utca 8. 120110692442
További ajánlattevők:
2. ajánlattevő: SERCO Informatika Kft., 1037 Budapest, Bécsi út 314., a.sz: 12906240-2-41
5. ajánlattevő: PC Trade Systems Informatikai Kft., 1095. Budapest, Tinódi Utca 1-3. fszt. 6., a.sz: 12937303-2-43