Skelbimas apie projekto konkursą
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
VšĮ Jūrininkų sveikatos priežiūros centro architektūrinio projekto sukūrimas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71230000 Architektūros projektų konkursų organizavimas
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)71230000 Architektūros projektų konkursų organizavimas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
VšĮ Jūrininkų sveikatos priežiūros centro architektūrinio projekto sukūrimas.