II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa części zamiennych do obudów ścianowych GLINIK dla Polskiej Grupy Górniczej S.A., Oddział Zakład Remontowo-Produkcyjny w 2019 r. - nr grupy 295-27-02
Nuorodos numeris: 511902407
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas43140000 Mobilios hidraulinės šachtų atramos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Przedmiotem postępowania jest dostawa części zamiennych do obudów ścianowych Glinik dla Polskiej Grupy Górniczej S.A., Oddział Zakład Remontowo-Produkcyjny w 2019 r. - nr grupy 295-27-02
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Siłownik stropnicy Q120/63X230 + transporder
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)43140000 Mobilios hidraulinės šachtų atramos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Siłownik stropnicy Q120/63X230 + transporder wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ.
Przesuwnik Q135/100X815 + transporder
Pirkimo dalies Nr.: 2
Przesuwnik Q135/100X815 + transporder wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 3
Przesuwnik korekcyjny wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ.
Siłownik Q 120/63X75 prawy
Pirkimo dalies Nr.: 4
Siłownik Q 120/63X75 prawy wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ.
Siłownik Q 120/63X75 lewy
Pirkimo dalies Nr.: 5
Siłownik Q 120/63X75 lewy wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ.
Siłownik stropnicy wysuwnej Q 90/63X800
Pirkimo dalies Nr.: 6
Siłownik stropnicy wysuwnej Q 90/63X800 wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 7
Podnośnik spągnicy wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ.
29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
Wystąpiły błędy, które wpływają na sposób wyświetlania ogłoszeń w formie e-formularzy. Staramy się rozwiązać ten problem. Więcej informacji i wskazówek można znaleźć na tej stronie.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Dostawy - 449305-2019
Polska-Katowice: Przenośne hydrauliczne zmechanizowane wsporniki korytarzy górniczych
2019/S 184-449305
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 511902407
II.1.2)Główny kod CPV
43140000 Przenośne hydrauliczne zmechanizowane wsporniki korytarzy górniczych
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Przesuwnik korekcyjny
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Podnośnik spągnicy
Część nr: 7