Dodávky - 449307-2022
Slovensko-Bratislava: Nábytok
2022/S 157-449307
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Tovary
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Kancelársky nábytok, kovový nábytok a interiérové vybavenie DNS
Referenčné číslo: 29446
II.1.2)Hlavný kód CPV
39100000 Nábytok
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je zriadenie dynamického nákupného systému, ktorý bude slúžiť na zadávanie zákaziek na dodávku predovšetkým kancelárskeho nábytku, kovového nábytku, interiérového vybavenia, kancelárskych stoličiek, kresiel a regálových systémov, ktoré sú bežne dostupné na trhu. Dodávka tovaru je určená pre verejného obstarávateľa Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 14 889 840.38 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
30190000 Rôzne kancelárske zariadenia a kancelárske potreby
39000000 Nábytok (vrátane kancelárskeho nábytku), zariadenie interiéru, domáce spotrebiče (s výnimkou osvetlenia) a čistiace prostriedky
39112000 Stoličky
39112100 Jedálenské stoličky
39113000 Rôzne sedadlá a stoličky
39113100 Kreslá
39113200 Lavice s operadlom
39113700 Podložky pod nohy
39120000 Stoly, skrine, písacie stoly a knižnice
39122000 Skrine a knižnice
39131000 Kancelárske police
39132100 Archivačné skrine
39136000 Vešiaky na kabáty
39134000 Nábytok k počítaču
39151000 Rozličný nábytok
39142000 Záhradný nábytok
39143112 Matrace
39143310 Konferenčné stolíky
39151100 Regály
39254120 Nástenné hodiny
II.2.4)Opis obstarávania:
Predmetom zákaziek zadávaných v dynamickom nákupnom systéme (DNS) je dodávka predovšetkým kancelárskeho
nábytku, kovového nábytku, interiérového vybavenia, kancelárskych stoličiek, kresiel a regálových systémov, ktoré sú
bežne dostupné na trhu a najmä v rozsahu skupín 391, 301, 390 a 392. Verejný obstarávateľ podľa potreby použije aj
iný konkrétny kód CPV z uvedených skupín alebo inej skupiny podľa CPV na zaradenie tovarov.
V rámci zriadeného DNS sa budú vyhlasovať jednotlivé výzvy na predkladanie ponúk na obstaranie tovarov a služieb,
ktoré spadajú do uvedených CPV skupín.
Zároveň pôjde aj o poskytnutie súvisiacich služieb: dodanie tovaru do miesta dodania, vyloženie a vynesenie tovaru v
mieste dodania a montáže v mieste dodania. Záruka na dodaný tovar bude dodržiavaná v súlade s obchodným
zákonníkom. Všetky podrobnosti budú uvedené v konkrétnych výzvach v rámci DNS.