Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nákup IKT a príslušenstva
Referenznummer der Bekanntmachung: 1-DNS/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je nákup IKT a príslušenstva pre organizáciu Datacentrum. Súčasne s dodaním požadovaného tovaru budú poskytované nevyhnutné súvisiace služby, a to dodanie tovaru do miesta dodania, vyloženie tovaru v mieste dodania, záruka na dodaný tovar v trvaní podľa konkrétnej špecifikácie zákazky a prípadná inštalácia (ak sa vyžaduje). Podrobná špecifikácia predmetu zákazky, jeho presný rozsah ako aj ostatné doplňujúce informácie budú uvedené v jednotlivých výzvach v rámci zriadeného DNS.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 41 348 658.84 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30236200 Datenverarbeitungsanlagen
48820000 Server
32420000 Netzausrüstung
30237110 Netzwerkschnittstellen
32580000 Datenanlagen
30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
30233160 Streamer-Laufwerk
30233100 Computerspeichereinheiten
30234500 Arbeitsspeichermedien
48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung
48626000 Cluster-Softwarepaket
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: