Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Pamatnolīgumi par konsultāciju pakalpojumiem iekšējā audita departamenta atbalstam
Atsauces numurs: PC-1498
II.1.2)Galvenās CPV kods79212200 Iekšējā audita pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Pamatnolīgumi par konsultāciju pakalpojumiem iekšējā audita departamenta atbalstam.
Šis uzaicinājums uz konkursu ir sadalīts 2 atsevišķās daļās, un katrai daļai ir atšķirīga joma vai nozare.
— 1. daļa: banku darbība, CRD IV/CRR un vispārējās pārvaldes reglamentējošās prasības
— 2. daļa: informācijas tehnoloģijas
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 6 500 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālais daļu skaits: 2
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
Banku darbība, CRD IV/CRR un vispārējās pārvaldes reglamentējošās prasības
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)79212200 Iekšējā audita pakalpojumi - SA01
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Skatīt interneta adresi, kas minēta I.3) iedaļā.
Informācijas tehnoloģijas
Daļas numurs: 2
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)79212200 Iekšējā audita pakalpojumi - RC05