Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
M60 autóút-Barcs tervezése
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000648262021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
M60 autóút Barcs (6. főút) és országhatár (Dráva határmetszés) közötti szakasz előkészítésére végpontok kijelölése, Tanulmányterv, Környezeti Hatástanulmány és KBHV készítése.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
71356400 Technische Planungsleistungen
90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Tanulmányterv és a kiválasztott változat Környezeti Hatástanulmányának elkészítése, majd környezetvédelmi engedélyeztetése, KBHV készítése, elsődlegesen a horvát partnerrel a határmetszési pont és -szög nemzetközi egyezményeknek és hazai jogszabályok szerinti kijelölése, valamint a magyar oldalon a 6. sz. főút ehhez igazított csomóponti kapcsolódásának meghatározása, a végpontok közti, kb. 3 km hosszú, 2*2 sávos gyorsforgalmi út előkészítéseként, tekintettel a csatlakozó, környezetvédelmi engedéllyel rendelkező, M60 Szigetvár - Barcs (6. főút) szakaszra is, illetve a 68. főút kapcsolatra is.
Nem feladat a határhídra vonatkozó tervezés, de az út magassági vezetésében figyelembe kell venni egy leendő átkelő útpályájának megfelelő elérését.