Anuncio de adjudicación de contrato
Resultados del procedimiento de contratación
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Acord-cadru furnizare reactivi consumabile
Número de referencia: 4701339_1_PAAPD1125388, 4944/07.02.2020
II.1.2)Código CPV principal33696200 Reactivos para análisis de sangre
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: sí
II.2)Descripción
II.2.1)Denominación:Lote nº: 13
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)33141625 Kits para diagnóstico
II.2.1)Denominación:
EPRUBETA 13*100 mm, DIN PLASTIC,CU DOP
Lote nº: 50
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)33192500 Tubos de ensayo
Rola plata sterilizare 25x200m
Lote nº: 62
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)44424200 Cinta adhesiva
Control nivel patologic pentru eklectroforeza hemoglobinei
Lote nº: 43
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)33696600 Reactivos para electroforesis
II.2.1)Denominación:Lote nº: 49
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)33141320 Agujas para uso médico
Kit de reactiv destinat determinarii activitatii FVIII: C
Lote nº: 37
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)33696200 Reactivos para análisis de sangre
CA 19-9 Reactiv compatibil cu analizorul Architect
Lote nº: 26
Kit imunoblot detectie alergeni din lapte si gluten
Lote nº: 20
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)33696500 Reactivos de laboratorio
Pachet reactivi compatibil cu analizorul automat ELISA
Lote nº: 34
ANTI CCP – Reactiv compatibil cu analizorul Architect
Lote nº: 21
Placi FOOD STAMP RODAC destinate controlului microbiologic al suprafetelor de lucru pentru determinarea numarului total de germeni
Lote nº: 3
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)33651510 Antisueros
Solutie albastru de metilen 1 %
Lote nº: 45
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)24200000 Tintes y pigmentos
Ag Cryptosporidium si Giardia
Lote nº: 14
II.2.1)Denominación:Lote nº: 15
Stripuri indicatoare de pH tip Merck
Lote nº: 17
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)30197600 Papel y cartón elaborados
Tulpini de referinţă Haemophilus influenzae ATCC 10211
Lote nº: 7
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)24931250 Medios de cultivo
II.2.1)Denominación:Lote nº: 11
Kit de precipitare pentru ciclosporine compatibil cu analizorul Architect
Lote nº: 29
Albastru de metilen alcalin Loffler
Lote nº: 31
II.2.1)Denominación:Lote nº: 32
Tulpini de referinţă Salmonella typhimurium ATCC 14028
Lote nº: 8
Quantiferon-pentru determinarea Mycobacterium tuberculosis -metoda cantitativa ELISA
Lote nº: 18
CA 125- Reactiv compatibil cu analizorul Architect
Lote nº: 24
ANSE CALIBRATE STERILE 1UL
Lote nº: 48
II.2.1)Denominación:Lote nº: 30
Trusa de reactiv pentru determinarea titrului de inhibitori FVIII
Lote nº: 36
II.2.1)Denominación:Lote nº: 38
II.2.1)Denominación:Lote nº: 56
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)38437100 Pipetas
CARTELE PENTRU VERIFICAREA IDENTITATII GRUPULUI SANGUIN LA PATUL BOLNAVULUI (la pacient si unitatea de sange de transfuzat)
Lote nº: 77
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)33696100 Reactivos para determinación del grupo sanguíneo
Diluent Ac HBs compatibil cu analizorul Architect
Lote nº: 28
II.2.1)Denominación:Lote nº: 39
II.2.1)Denominación:Lote nº: 16
Kit pentru determinarea Electroforezei Hemoglobinei
Lote nº: 41
CAMERA DE NUMARAT FUCS-ROSENTHAL,DE UNICA FOLOSINTA
Lote nº: 59
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
RECIPIENT EXAMEN PARAZITOLOGIC(NESTERIL
Lote nº: 57
Rola plata sterilizare 10x200m
Lote nº: 63
Rola plata sterilizare 40x200m
Lote nº: 67
Set depistaj anticorpi iregulari cu 3 hematii native
Lote nº: 75
II.2.1)Denominación:Lote nº: 40
PACHET REACTIVI PENTRU ANALIZORUL FIA 8000
Lote nº: 46
INDICATOR CHIMIC STERILIZARE AUTOCLAV STRIP INTEGRATOR 5
Lote nº: 73
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)33198200 Bolsas o envoltorios de papel para esterilización
Solutie Liss pentru tehnica de aglutinare in coloana de gel (modificata pentru micrometoda)
Lote nº: 74
Tulpini de referinţă Haemophilus influenzae ATCC 49144
Lote nº: 6
II.2.1)Denominación:Lote nº: 71
Control nivel normal pentru eklectroforeza hemoglobinei
Lote nº: 42
Control pentru hemoglobin patologice
Lote nº: 44
Rola plata sterilizare 20x200m
Lote nº: 65
Rola plata sterilizare 5-5.5x200m
Lote nº: 68
II.2.1)Denominación:Lote nº: 69
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)33772000 Productos desechables de papel
Kit detectie boli autoimune ANA 14 Profile
Lote nº: 19
Placi FOOD STAMP RODAC destinate controlului microbiologic al suprafetelor de lucru pentru determinarea prezentei S. aureus
Lote nº: 5
Placi FOOD STAMP RODAC destinate controlului microbiologic al suprafetelor de lucru pentru determinarea prezentei coliformilor
Lote nº: 4
II.2.1)Denominación:Lote nº: 33
Hartie termosensibila 110 mm
Lote nº: 70
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)22993200 Papel o cartón termosensible
Mediu cromogen pentru depistarea Enterobacteriilor rezistente la carbapeneme (CRE)
Lote nº: 1
ANTI CCP CONTROL - compatibil cu analizorul Architect
Lote nº: 23
Tulpini de referinţă Candida albicans ATCC 66027
Lote nº: 9
Rola plata sterilizare 30x200m
Lote nº: 66
II.2.1)Denominación:Lote nº: 72
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)09221100 Vaselina
ANTI CCP CALIBRATOR - compatibil cu analizorul Architect
Lote nº: 22
II.2.1)Denominación:Lote nº: 54
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)33793000 Artículos de vidrio para laboratorio
Plasma deficitara in Factorul VIII
Lote nº: 35
Set depistaj anticorpi iregulari cu 3 hematii papainate
Lote nº: 76
Placi Agar Chocolate cu tip Vitox
Lote nº: 10
CA 19-9 calibrator compatibil cu analizorul Architect
Lote nº: 27
Ser de aglutinare monovalent O3 - Yersinia enterocolitica
Lote nº: 2
ANSE CALIBRATE STERILE 10 UL
Lote nº: 47
EPRUBETA PLASTIC STERILA 12 ML
Lote nº: 51
II.2.1)Denominación:Lote nº: 58
ROLA HARTIE TERMOSENSILBILA 57 MM
Lote nº: 60
ETICHETE AUTOADEZIVE DIRECT TERMIC
Lote nº: 61
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)30192800 Etiquetas autoadhesivas
Rola plata sterilizare 15x200m
Lote nº: 64
II.2.1)Denominación:Lote nº: 55
CA 125 Calibrator- compatibil cu analizorul Architect
Lote nº: 25
EPRUBETA SUMAR URINA 16*100mm
Lote nº: 52
LAME MICROSCOP76*26*1 mm, matuite la un capat
Lote nº: 53
II.2.1)Denominación:Lote nº: 12