Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark (Лексмарк) за нуждите на Министерство на културата”
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30125100 Tonerpatronen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Процедура по реда на чл. 82, ал. 1 от ЗОП, без провеждане на вътрешен конкурентен избор, въз основа сключено Рамково споразумение № СПОР-1/14.03.2022г. с предмет „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark (Лексмарк)“.
Министерство на културата отправя покана за сключване на договор към рамковите изпълнители "АТС България" ООД, "Роел-98" ООД и "Ронос" ООД.
Прогнозна стойност на поръчката по трите договора, без ДДС: до 145 000,00 (сто четиридесет и пет хиляди) лв. без ДДС, разпределени както следва: с АТС България ООД – до 83 000,00 лв. без ДДС, с Роел-98 ООД – до 14 350,00 лв. без ДДС и с Ронос ООД – до 47 645,00 лв. без ДДС.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
„Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark (Лексмарк) за нуждите на Министерство на културата”.
Обществената поръчка се изпълнява в съответствие с техническото и ценово предложение на изпълнителя в откритата процедура на ЦОП, съгласно заявеното количество от Министерство на културата съгласно Списък с артикули.