Sociale en andere specifieke diensten – overheidsopdrachten
Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Open House Toelatingsprocedure Re-integratiedienstverlening
Referentienummer: Z216374-2019
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De gemeente Leeuwarden wil middels een Open House Toelatingsprocedure voor de periode 2020 - 2024 een deel van haar re-integratiedienstverlening inkopen. Alle partijen die voldoen aan de gestelde eisen binnen de toelatingsprocedure en een correcte aanmelding indienen, komen in aanmerking voor contractering.
Middels deze toelatingsprocedure worden de volgende percelen ingekocht: Werkervaringsplaatsen; Coaching alleen staande ouders; Persoonlijke ontwikkeling/coaching; Persoonlijke ontwikkeling/coaching met bewegen; Opleidingstrajecten; Werkervaringsplaatsen anderstaligen; Arbeidsfittrajecten voor deelnemers met een verminderde loonwaarde (toegevoegd per 1-09-2021). De initiële ingangsdatum is 1 januari 2020. Partijen kunnen zich op ieder moment gedurende de looptijd aanmelden.
Let op: deze toelatingsprocedure betreft geen aanbestedingsprocedure en valt niet onder de Aanbestedingswet 2012.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Middels deze toelatingsprocedure worden de volgende percelen ingekocht: Werkervaringsplaatsen; Coaching alleen staande ouders; Persoonlijke ontwikkeling/coaching; Persoonlijke ontwikkeling/coaching met bewegen; Opleidingstrajecten; Werkervaringsplaatsen anderstaligen; Arbeidsfittrajecten voor deelnemers met een verminderde loonwaarde (toegevoegd per 1-09-2021). De initiële ingangsdatum is 1 januari 2020. Partijen kunnen zich op ieder moment gedurende de looptijd aanmelden. Het streven van de gemeente is om nieuwe aanmeldingen binnen 6 weken inhoudelijk te beoordelen.