Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Iepirkuma procedūras rezultāti
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
IT atbalsta sniegšana, 2. daļa
Atsauces numurs: 21.CSD-IT.OP.111L1/112L2
II.1.2)Galvenās CPV kods72000000 IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts
II.1.4)Īss apraksts:
Tehniskais atbalsts darbības pasākumiem – lietotāju atbalsts, sistēmas uzturēšana un administrēšana; lietojumprogrammu izstrāde un uzturēšana; konkrētu IKT projektu vai uzdevumu īstenošana.
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
Atbalsts Microsoft projektu portfeļa pārvaldīšanas (project portfolio management – PPM) sistēmas jomā
Daļas numurs: 2
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)72000000 IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Konkrētu IKT projektu vai uzdevumu īstenošana.