Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Infrastruktura ZŠ - ZŠO, Ostrčilova 10 - Inovace - stavební část
II.1.2)Hlavní kód CPV45214200 Stavební úpravy školních budov
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je modernizace odborné učebny fyziky ve 2.NP, chemie ve 3.NP a jejich kabinetů vč. skladu chemie, a stavební úpravy v nich, které spočívají v jednoúrovňových bezbariérových podlahách, nových rozvodech elektro a části zdravotechniky a dvou vestavěných skříních. Další úpravy se týkají cvičné kuchyně a přilehlé učebny v 1. PP, které představují nové dispoziční uspořádání, nový bezbariérový vstup, nové podlahy, úpravy rozvodů ZTI a elektro a dodávku a instalaci 3 ks kuchyňských linek (jedna sestava v úpravě pro imobilní). Součásti stavby bude vysázení zeleně solitérními keři zimostrázu a stromy (hrušeň, švestka a jabloň).