Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Analyse Tooling ten behoeve van Wendbare wetsuitvoering
Numéro de référence: IUC20-042
II.1.2)Code CPV principal48517000 Logiciels de TI
II.1.4)Description succincte:
De uit te voeren aanbestedingsprocedure zal leiden tot een Overeenkomst met één Opdrachtnemer voor de levering en Implementatie van de Analyse Tooling voor het kunnen analyseren van (de veranderingen in) wet- en regelgeving en beleid, het analyseren van (de veranderingen in) het uitvoeringsbeleid en het analyseren van (de veranderingen in) applicatiespecificatiedocumenten met inbegrip van Onderhoud en Support. Eveneens wordt van Opdrachtnemer verwacht dat zij gedurende de looptijd van de Overeenkomst de volgende Additionele diensten levert:
• Opleidingen ten behoeve van Gebruikers gedurende de Overeenkomst;
• Consultancy en expertise op product (onder expertise wordt verstaan: Het op afroep kunnen leveren van experts om in voorkomende gevallen de beheerders van het product te kunnen aanvullen en/of vervangen).
Voor Additionele diensten geldt geen afnameverplichting onder de Overeenkomst.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)72267100 Maintenance de logiciels de technologies de l'information
II.2.4)Description des prestations:
Zie paragraaf 2.3 van de Selectieleidraad voor de reikwijdte en omvang van de opdracht.