Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Suomen Humanistinen Ammattikorkeakoulu (HUMAK) - IT-konsultointi 2021-2025 (DPS) - Tiedonkeruujärjestelmä
Reference number: 429611
II.1.2)Main CPV code72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
II.1.4)Short description:
Hankintayksikkö pyytää tarjoustanne tämän tarjouspyynnön ja sen liitteiden mukaisesti. Hankinnan kohteena on toteuttaa valtakunnallisille nuorisoalan järjestöille tiedonkeruujärjestelmä, joka mahdollistaa järjestöjen toiminnan raportoinnin yhdenmukaisesti, systemaattisesti ja reaaliaikaisesti.
Kilpailutus koskee sopimuskautta. Toimeksiannoista sovitaan sopimuskauden aikana.
Asiakkaan hankinnan kohteen kuvaus ja asiakaskohtaiset vähimmäisvaatimukset on kuvattu tässä tarjouspyynnössä ja sen liitteissä.
Arvioitu työmäärä sopimuskaudella on 500 - 600 henkilötyöpäivää. Tämän on arvio eikä se sido Asiakasta sopimuskauden aikana.
Tavoitteena on, että sopimuskausi alkaa mahdollisimman pian hankintapäätöksen lainvoimaisuuden jälkeen. Sopimuskausi alkaa kuitenkin aikaisintaan molempien sopijapuolten allekirjoitettua tämän hankintasopimuksen.
Sopimuskausi päättyy 5.3.2031.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)48000000 Software package and information systems
II.2.4)Description of the procurement: