Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:Numer referencyjny: DZ.3321.148.2021
II.1.2)Główny kod CPV33600000 Produkty farmaceutyczne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest:
Dostawa leków
Zad. 1 – Immunoglobina ludzka – Program lekowy NFZ
Zad. 2 – Bevacizumab inj. – Program lekowy NFZ
zad. 3 – Etanerceptum inj. – Program lekowy NFZ
Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych.
Częściami zamówienia są poszczególne zadania określone powyżej, tzn. zadania od 1 do 3
Zamawiający informuje, że Wykonawca może złożyć ofertę do maksymalnie 3 zadań. (bez ograniczania ilości zadań na jednego Wykonawcę)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik 2b do SWZ.