Modification of a contract/concession during its term
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
NT-006-ROM – S21, PFA 1.6a; Los 3; Neubau EÜ Imweg
Reference number: 2017/S 226-471541
II.1.2)Main CPV code45221000 Construction work for bridges and tunnels, shafts and subways
II.2)Description
II.2.1)Title:
Neubau einer Eisenbahnüberführung EÜ Imweg
Lot No: Los 3
II.2.4)Description of the procurement at the time of conclusion of the contract:
Aankondiging van een wijziging
Wijziging van een opdracht/concessieovereenkomst gedurende de looptijd ervan
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Referentienummer: 2017/S 226-471541
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie45221000 Bouwen van bruggen en tunnels, schachten en ondergrondse doorgangen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Perceel nr.: Los 3
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding op het moment waarop de overeenkomst wordt gesloten: