Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Árubeszerzések - 452468-2022
Magyarország-Debrecen: Földgáz
2022/S 159-452468
Ajánlati/részvételi felhívás
Árubeszerzés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Földgáz beszerzés 2023. évre
Hivatkozási szám: EKR001189632022
II.1.2)Fő CPV-kód
09123000 Földgáz
II.1.4)Rövid meghatározás:
Gázenergia beszerzése 2023. gázévre”- A tervezett gáz mennyisége: 2 439 501 kWh /gázév, (227 516 m3/gázév). Mennyiségi eltérés: +20 %/ év. A közbeszerzés tárgyára vonatkozó részletes követelményeket az ajánlati dokumentáció tartalmazza. A meghatározott mennyiséget gáztechnikai normál állapotra számolva kell értelmezni (gnm3). A meghatározott mennyiségeket az MSZ 1648:2016 szabvány szerint kell értelmezni m3-ben (gnm3). Ajánlatkérő fogyasztási helyeinek ellátása a fogyasztási helyekkel megegyező csatlakozási pontokon történik. A fogyasztási helyek címét, a mérési pontokat és adott felhasználási mennyiségeiket az ajánlati dokumentáció tartalmazza.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A „Gázenergia beszerzése 2023. gázévre”- A tervezett gáz mennyisége: 2 439 501 kWh /gázév, (227 516 m3/gázév). Mennyiségi eltérés: +20 %/ év. A közbeszerzés tárgyára vonatkozó részletes követelményeket az ajánlati dokumentáció tartalmazza. A meghatározott mennyiséget gáztechnikai normál állapotra számolva kell értelmezni (gnm3). A meghatározott mennyiségeket az MSZ 1648:2016 szabvány szerint kell értelmezni m3-ben (gnm3). Ajánlatkérő fogyasztási helyeinek ellátása a fogyasztási helyekkel megegyező csatlakozási pontokon történik. A fogyasztási helyek címét, a mérési pontokat és adott felhasználási mennyiségeiket az ajánlati dokumentáció tartalmazza.