Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Υπηρεσίες διαχείρισης κοιμητηρίου Ταξιάρχη Δ.Ε. Ρόδου 2023-2024
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV98371110 Υπηρεσίες νεκροταφείων
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 269 560.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης: