Γνωστοποίηση συναφθείσας σύμβασης
Αποτελέσματα της διαδικασίας σύναψης σύμβασης
Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Παροχή διεθνών υπηρεσιών ταχυμεταφοράς για την EASO
Αριθμός αναφοράς: EASO/2017/588
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV64120000 Υπηρεσίες ιδιωτικών ταχυδρομικών γραφείων
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Οι υπηρεσίες θα ζητηθούν κυρίως από/σε/μεταξύ των χωρών της Ευρωπαϊκής Ένωσης και των ευρωπαϊκών χωρών εκτός ΕΕ. Ωστόσο, ο προμηθευτής πρέπει να είναι σε θέση να παρέχει τις υπηρεσίες αυτές από/σε/μεταξύ άλλων περιοχών του κόσμου εκτός από απομακρυσμένους προορισμούς που είναι γενικά απρόσιτοι. Οι υπηρεσίες πρέπει να καλύπτουν:
— συλλογή δεμάτων/ταχυδρομείου από τα «γραφεία της EASO στη Μάλτα» και παράδοση σε «ολόκληρο τον κόσμο» συμπεριλαμβανομένης της Μάλτας,
— συλλογή δεμάτων/ταχυδρομείου από «ολόκληρο τον κόσμο» συμπεριλαμβανομένης της Μάλτας και παράδοση στα γραφεία της EASO στη Μάλτα,
— συλλογή από «ολόκληρο τον κόσμο» και παράδοση σε «ολόκληρο τον κόσμο»,
— συμπλήρωση των εγγράφων αποστολής,
— γενική οργάνωση και παρακολούθηση της μεταφοράς.
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Η EASO προτίθεται να συνάψει συμβάσεις-πλαίσιο για την παροχή διεθνών υπηρεσιών ταχυμεταφοράς.