1.) Az 1. részajánlati kör - SZTE EKT épületének kivitelezése - vonatkozásában ajánlattevők:
— AKTÍV Ipari, Építőipari és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság, Magyarország 6344 Hajós, Kossuth Utca 21.; adószáma: 10459340203
— KÉSZ Építő és Szerelő Zrt. Székhelye: 6722 Szeged, Gutenberg utca 25-27.; adószáma: 12614277-2-06
2.) Az 1. részajánlati körben - SZTE EKT épületének kivitelezése - további benyújtott, figyelembe nem vett ajánlat ajánlattevőjének neve és címe, továbbá az ajánlat értékelési szempont szerinti tartalmi elemei: Ajánlattevő neve: KÉSZ Építő és Szerelő Zrt. Székhelye: 6722 Szeged, Gutenberg utca 25-27.
2. Többletjótállás vállalása - naptári hónapban [minimum 0; maximum 12 hónap]: 0
5. A környezet építési és bontási hulladékkal való terhelésének csökkentése (tonna): 2793
Indokolás: Ajánlattevő a rendelkezésre álló határidőn belül nem nyilatkozott, hogy a meghosszabbított ajánlati kötöttség lejártának időpontját követően fenntartja ajánlatát, melyre tekintettel ajánlatkérő a benyújtott ajánlatot nem veszi figyelembe.
3.) A 2. részajánlati kör - SZTE Fogorvosképzési Tömb kivitelezése - vonatkozásában ajánlattevők:
— Dél-Konstrukt Építőipari Zártkörűen Működő Részvénytársaság, Magyarország 6724 Szeged, Cserzy Mihály Utca 35.;adószáma: 25284801206
— FERROÉP Fővállalkozó és Szerelőipari Zrt. Székhelye: 6725 Szeged, Kálvária Sgt. 87/B.; adószáma: 11391069-2-06.
4.) A 2. részajánlati körben - SZTE Fogorvosképzési Tömb kivitelezése - további benyújtott, figyelembe nem vett ajánlat ajánlattevőjének neve és címe, továbbá az ajánlat értékelési szempont szerinti tartalmi elemei:
Ajánlattevő neve: FERROÉP Fővállalkozó és Szerelőipari Zrt. Székhelye: 6725 Szeged, Kálvária Sgt. 87/B.
2. Többletjótállás vállalása - naptári hónapban [minimum 0; maximum 12 hónap]: 1
5. A környezet építési és bontási hulladékkal való terhelésének csökkentése (tonna): 2409