Przedmiotem Części II zamówienia jest dostawa 12 sztuk przyczep z namiotem i wyposażeniem logistycznym.
W skład każdego zestawu sprzętowego wchodzą następujące elementy:
- namiot pneumatyczny ratowniczy - 1 szt.;
- agregat prądotwórczy - 1 szt.;
- nagrzewnica olejowa powietrza - 1 szt.;
- łóżko polowe - 10 szt.;
- stół polowy - 1 szt.;
- krzesło polowe składane - 10 szt.;