Vállalkozási szerződés keretében a „Szabadbattyán – Tapolca – Keszthely szűk keresztmetszet kiváltás, villamosítás és központi forgalomirányítás megvalósítása a Balaton körül I. ütem (Szabadbattyán-Aszófő)” projekt felsővezeték építési, vasútépítési és kiegészítő építési munkáinak tervezése és kivitelezése, az alábbi főbb mennyiségekkel:
2. Villamos alállomás tervezése és kivitelezése 2 helyszínen;
2.1. Szabadbattyán meglevő 120/25 kV-os alállomás bővítése és átépítése Megrendelő által biztosított transzformátorral, távvezeték építése a betápláló fázishatárig;
5. Összevont vasúti üzemirányítási rendszer telepítése (vasútvillamosítás részeként);