Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Gemeente Veendam - Europees openbare aanbesteding Aanschaf kolkenzuiger
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie34144410 Kolkreinigers
II.1.4)Korte beschrijving:
De opdracht betreft het leveren van een kolkenzuiger.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 275 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De gemeente Veendam beschikte van 2002 tot 2018 over een eigen combi-kolkenzuiger. De combi-kolkenzuiger werd in de periode 2002 tot 2013 ingezet voor het reinigen van de straatkolken en gemalen in Veendam, ondersteuning bij GWW-werkzaamheden en calamiteiten buiten werktijd. In 2013 heeft het College besloten in de periode 2013-2018 het reinigen van de kolken uit te besteden aan een marktpartij. Tevens is toen besloten de combi-kolkenzuiger in te zetten voor het preventief reinigen van de nevenriolering en gemalen in Veendam.
In 2018 is de 16 jaar oude combi-kolkenzuiger (vanwege verdergaande gebreken en daardoor stijgende exploitatielasten) verkocht aan een marktpartij en is er een andere kolkenzuiger ingehuurd. In het kader van een robuuste en toekomst bestendigde buitendienst, is de gemeente voornemens om een nieuwe kolkenzuiger aan te schaffen.