Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
DAS ICT Hardware - Laptops
II.1.2)Code CPV principal30230000 Matériel informatique
II.1.4)Description succincte:
Welkom op het DAS voor de levering van laptops voor Stichting Professor Dr. Leo Kanneronderwijsgroep te Leiden. Deze publicatie is een voortzetting van de eerder gepubliceerde DAS, maar naar een nieuw platform (Negometrix 4). Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse diensten ingekocht op het gebied van laptops. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen.
Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle laptops en toebehoren die nodig zijn voor een organisatie als Stichting Professor Dr. Leo Kanneronderwijsgroep met 1048 leerlingen en 286 medewerkers.