Belgija-Bruxelles: Višestruki okvirni ugovori za „Intra muros“ savjetodavne usluge i usluge s navedenim otprilike utvrđenim vremenom i sredstvima u vezi informatičkih sustava Europske unije i programa korištenih na području carina, trošarina i oporezivanja - TIMEA3
2018/S 200-453485
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Višestruki okvirni ugovori za „Intra muros“ savjetodavne usluge i usluge s navedenim otprilike utvrđenim vremenom i sredstvima u vezi informatičkih sustava Europske unije i programa korištenih na području carina, trošarina i oporezivanja - TIMEA3
Referentni broj: TAXUD/2018/AO-03
II.1.2)Glavna CPV oznaka72600000 Usluge računalne potpore i savjetovanja
II.1.4)Kratak opis:
Ovaj postupak nabave obuhvaća pružanje intra-muros savjetodavnih usluga o vremenu i sredstvima (TM) i usluga o približno određenom vremenu i sredstvima (PQTM) u poslovnim, tehničkim i projektnim aktivnostima za sadašnje i buduće informatičke projekte i operacije u okviru aktivnosti DG TAXUD-a.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 96 000 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.4)Opis nabave:
Ovaj postupak obuhvaća nabavu usluga savjetnika s iskustvom u upravljanju projektima i uslugama, projektnim potporama, upravljanju poslovnim procesima (BPM) i informatičkoj analizi, arhitekturi poduzeća, aplikacija i infrastrukture, operacijama, aplikacijama i sigurnosti, kako bi pomogao voditeljima projekata u njihovoj misiji na područjima informatičkih aplikacija za oporezivanje, trošarinu i carine.
Belgium-Brüsszel: Több féllel kötött keretszerződések „Intra muros” tanácsadásra és hozzávetőleges árajánlaton alapuló idő- és eszközalapú szolgáltatásokra irányulóan az Európai Unió vám-, adó- és illetékügyi területen használt IT-rendszereihez és alkalmazásaihoz (TIMEA3)
Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Több féllel kötött keretszerződések „Intra muros” tanácsadásra és hozzávetőleges árajánlaton alapuló idő- és eszközalapú szolgáltatásokra irányulóan az Európai Unió vám-, adó- és illetékügyi területen használt IT-rendszereihez és alkalmazásaihoz (TIMEA3)
Hivatkozási szám: TAXUD/2018/AO-03
II.1.2)Fő CPV-kód72600000 Számítógépes támogatási és tanácsadói szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Ez a közbeszerzési eljárás idő- és eszközalapú (TM) „intra-muros„ tanácsadási és hozzávetőleges árajánlaton alapuló idő- és eszközalapú szolgáltatásokra irányuló üzleti, műszaki és projekttel kapcsolatos tevékenységeket fed le jelenlegi és jövőbeli IT projektekre és műveletekre vonatkozóan a DG TAXUD tevékenységek hatókörében.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 96 000 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Ez az eljárás a projekt- és szolgáltatásigazgatásban, projekttámogatásban, BPM és IT elemzésben, vállalati, alkalmazási és infrastruktúra architektúrában, műveletek, alkalmazások és biztonság terén tapasztalt tanácsadók szolgáltatásai beszerzésére vonatkozik annak érdekében, hogy segítsék a projektvezetőket adózás, jövedék és vámmal kapcsolatos IT alkalmazások területén végzett küldetésük teljesítésében.