Ennek megfelelően a jelen közbeszerzési eljárás második részének tárgya: „Vállalkozási szerződés a KEHOP-2.1.3-15-2016-00031 azonosítószámú az „Észak-Magyarországi ivóvízminőség-javító program 1. (ÉMO 1)” elnevezésű projekt megvalósításához szükséges feladatok ellátásra, a FIDIC Sárga Könyv feltételei szerint”
A kivitelezés főbb tájékoztató jellegű mennyiségei az alábbiak:
Település Vízkezelés kapacitás Vezetéképítés Egyéb rekonstrukció
Farmos 1100 m³/d; 48 m³/h 1078 m 13 db mosatási csomópont
Tápiószele 1400 m³/d; 66 m³/h 2850 m 14 db mosatási csomópont
Ráckeve 3400 m³/d; I. 81, II. 80 m³/h 7925 m -
Gönc 800 m³/d; 40 m³/h 4191 m 30 db mosatási csomópont, szerelvények építése/cseréje
2. Az ajánlattételi dokumentáció részét képező műszaki tartalomban ismertetett beavatkozások, létesítmények funkciójának, céljának, valamint rendeltetésszerű használatának megfelelő, teljes körű, műszakilag és minőségileg kifogástalan, szerződésszerű kivitelezése a 191/2009. (IX. 15.) Korm. rendeletnek, a hatályos jogszabályoknak, a műszaki szabványoknak, a mindenkori engedélyeknek, valamint a technika mai állásának megfelelően. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet arra, hogy a szerződés teljesítése során a FIDIC Sárga könyv (Elektromos és gépészeti létesítményekhez, valamint vállalkozó által tervezett építési és mérnöki létesítményekhez, második, átdolgozott magyar nyelvű kiadás, 2011. szeptember) rendelkezései alkalmazandóak.