Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
83.sz.2x2sávos főút Pápa-Győr közötti kivitelezése
Hivatkozási szám: EKR000808062019
II.1.2)Fő CPV-kód45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
Vállalkozási szerződés a 83. sz. 2x2 sávos főút Pápa-Győr közötti szakaszának kivitelezésére.
VI. szakasz: Kiegészítő információk