Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags: II.1.2)CPV-Code Hauptteil71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Welkom op de DAS voor Adviseurs voor ROC ter AA te Helmond. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse adviseurs (zie kruisjeslijst) ingekocht. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen.
Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle inkoop van adviseurs binnen de scope van deze opdracht die nodig is voor een organisatie als ROC ter AA met ca. 4.000 leerlingen en ca. 360 medewerkers.
Pays-Bas-Helmond: Services d'architecture, services de construction, services d'ingénierie et services d'inspection
2021/S 174-454373
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.2)Code CPV principal71000000 Services d'architecture, services de construction, services d'ingénierie et services d'inspection
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description