Nederland-Helmond: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
2021/S 174-454375
Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
DAS Projectmanagers en directievoerders
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.1.4)Korte beschrijving:
Welkom op de DAS voor Projectmanagers en directievoerders voor ROC ter Aa te Helmond. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze projectmanagers en directievoerders (zie kruisjeslijst) ingekocht. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen.
Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle inkoop van projectmanagers en directievoerders die nodig is voor een organisatie als ROC ter Aa met ca. 4.000 leerlingen en ca. 360 medewerkers.