Oznámenie o zmenách alebo dodatočných informáciách
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Technológie čerpacích staníc LNG
Referenčné číslo: KR-VS-164-18
II.1.2)Hlavný kód CPV44612000 Kontajnery na skvapalnené plyny
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je dodanie, inštalácia a 5-ročný servis technológie 3 čerpacích staníc LNG.