Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa taśmy przenośnikowej tkaninowo-gumowej do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A Oddział KWK PIAST - ZIEMOWIT - nr grupy 251-5
Referenznummer der Bekanntmachung: 702200652
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34312600 Förderbänder aus Gummi
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Dostawa taśmy przenośnikowej tkaninowo-gumowej do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A Oddział KWK PIAST - ZIEMOWIT - nr grupy 251-5 wg asortymentu i w ilości określonych w Formularzu Ofertowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
TAŚMA TKANINOWO GUMOWA WIELOPRZEKŁADKOWA ANTYELEKTROSTATYCZNA TRUDNOPALNA, SZEROKOŚĆ 1200MM, WYTRZYMAŁOŚĆ >=1600 <1800 KN/M, 4-PRZEKŁADKOWA, OKŁADKA NOŚNA/BIEŻNA 4+3 MM
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34312600 Förderbänder aus Gummi
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiot zamówienia - wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ